Menu

Restaurace

Restaurace UKO, nekuřácká restaurace v Bedřichově v Jizerských horách

Restaurace Uko se nachází v areálu Penzionu UKO v obci Bedřichov v Jizerských horách. Restaurace Uko má velice příjemnou atmosféru a vzhledem k tomu, že je kompletně nekuřácká, je vhodná i pro stravování firemních hostů, kteří se přijeli do hor školit, vzdělávat a užít si při tom čerstvého vzduchu. Jídla jsou podávána v hlavní části restaurace, která se po dobu školení upravuje tak, aby účastníci školení zůstávali co nejvíce ve vzájemném kontaktu a mohli spolu v restauraci probrat zážitky ze všedního dne.

 

Po celou dobu školení se o všechny účastníky stará právě Restaurace UKO. Ráno již od snídaně se v Restauraci UKO připravují coffee-breaky a veškerý další catering, které mají účastnící školení ve Školícím centru UKO k dispozici.

 

Bowling a minigolf

Restaurace UKO disponuje 2 bowlingovými dráhami pro dospělé a 1 dráhou pro děti. Na střeše restaurace je k dispozici 13 jamkový minigolf, pro všechny věkové kategorie a všechny účstníky jakékoliv firemní akce.

 

Restaurace UKO s letní terasou

Před vstupem do Restaurace UKO je k dispozici letní terasa. Terasu jistě ocení zejména kuřáci, protože je to v areálu Penzionu UKO oficiální místo pro kouření.

 

Restaurace UKO má své vlastní telefonní číslo, na kterém lze provést objednávku a mít vše již po Vašem příchodu připraveno. Nebo si můžete takto rezervovat bowlingovou dráhu. Telefon do Restaurace UKO je +420 734 684 664.Kontakt
Penzion UKO Bedřichov 300
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Česká republika
Rezervace ubytování
Žaneta Podhradská, Simona Ptáčková
Provozní doba recepce
Po - Ne 8:00-18:00
Ocenění
Kvalitní a moderní kojenecké oblečení a těhotenská móda pro maminku. Krasná pyžama a župany pro děti i dospělé. Nakupujte online v nákupní galerii I-obchodak.cz. Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jizerských horách s přímými kontakty. Copyright © 2008 - 2019 Tvorba webových stránek Liberec, Penzion-uko.cz, Restaurace-uko.cz, Pension-uko.de, Sitemap