Menu

Teambuilding

Co to je teambuilding? 

Teambuilding je zažité slovní spojení už více než 10 let i v českých společnostech, které chtějí mít opravdu sehraný a kompaktní pracovní tým na pracovišti.

Volně přeloženo - "Stavění týmu" nebo také "Budování kolektivu". Tento způsob patří k moderním metodám manažerského vedení společností českých i mezinárodních.

Pokud jsou zaměstnanci uzavřeni ve svých kancelářích, mají z nedostatku vzájemné komunikace "ponorkovou nemoc", nebo také "syndrom vyhoření", není co řešit. Je nejvyšší čas vyrazit na hory a zkusit zázemí Školícího centra UKO.

Při teambuildingu je potřeba navodit příjemnou atmosféru, přesvědčit zaměstnance, aby nejen komunikovali, ale aby si vzájemně pomáhali a táhli za jeden provaz.

Teambuildingová akce se připravuje tak, aby se všichni zaměstnanci, mladí i starší, pobavili a zapojili do děje. Jen taková akce, kde všichni spolupracují a baví se, je úspěšná a má smysl.

 

Můžeme vám nabídnout tyto teambuldingové programy:

 

Obraťte se při zajišťování teambuildingu přímo na nás. Prostředí máme k dispozici. Náměty a kontakty také, tak pojďme na to společně. Kontaktujte přímo naši recepci pro organizaci akcí ve Školícím centru UKO -  telefon +420 608 952 025 nebo mail restaurace@uko.cz.Kontakt
Penzion UKO Bedřichov 300
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Česká republika
Rezervace ubytování
Žaneta Podhradská, Simona Ptáčková
Provozní doba recepce
Po - Ne 8:00-18:00
Ocenění
Kvalitní a moderní kojenecké oblečení a těhotenská móda pro maminku. Krasná pyžama a župany pro děti i dospělé. Nakupujte online v nákupní galerii I-obchodak.cz. Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jizerských horách s přímými kontakty. Copyright © 2008 - 2019 Tvorba webových stránek Liberec, Penzion-uko.cz, Restaurace-uko.cz, Pension-uko.de, Sitemap