Menu

Rekreace bez lepku

 Penzion Uko je partnerem projektu rekreacebezlepku.cz

Patříme mezi omezený počet penzionů a hotelů zařazených do projektu Rekreace bez lepku.
Projekt REKREACE BEZ LEPKU tvoří sí ubytovacích zařízení, která ve svých restauracích zajistí vedle běžného jídla také stravování pro celiaky.

Jako partner projektu nabízíme stravování plně v souladu se specifiky bezlepkové diety. Samozřejmostí je používání bezlepkových surovin, pečiva apod.

Z tohoto důvodů je potřeba, abyste požadavek na bezlepkovou stravu přednesli již při rezervaci ubytování. Pokud máte celiakii spojenu s dalšími alergiemi (mléko, vejce, sója …), i na toto prosím upozorněte předem, již při objednání pobytu!

Umožníte tak našemu personálu, aby se na váš příjezd v dostatečném předstihu připravil a suroviny v požadovaném množství objednal a dokoupil. Předejde se tak případným nedorozuměním a budete mít jistotu, že vaše dovolená proběhně přesně podle vašich představ a budete u nás spokojeni.

Děkujeme za dodržování tohoto pravidla a budeme se těšit na společné setkání.

Více o projektu REKREACE BEZ LEPKU naleznete přímo na stránkách projektu www.rekreacebezlepku.cz.Kontakt
Penzion UKO Bedřichov 300
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Česká republika
Rezervace ubytování
Žaneta Podhradská, Simona Ptáčková
Provozní doba recepce
Po - Ne 8:00-18:00
Ocenění
Kvalitní a moderní kojenecké oblečení a těhotenská móda pro maminku. Krasná pyžama a župany pro děti i dospělé. Nakupujte online v nákupní galerii I-obchodak.cz. Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jizerských horách s přímými kontakty. Copyright © 2008 - 2019 Tvorba webových stránek Liberec, Penzion-uko.cz, Restaurace-uko.cz, Pension-uko.de, Sitemap